Hakkımda

Merhaba ben Murat Bütün;

Frontend geliştiricisi , HTML kodlama uzmanıyım ve İstanbul'da bulunan Freelance Wordpress geliştiricisiyim . Profesyonel kariyerime 2007 yılında Grafik Tasarımcı olarak başladım ancak kodlama becerilerine yoğun ilgi duyuyorum.

Birçok web sitesi tasarladım. 2008 yılında mesleğimi bir adım öteye taşımaya ve statik HTML web sitesi tasarımı ve geliştirmeye kodlamaya başladım. Kodlama becerilerimi geliştirmek için özel eğitimler aldım. ASP ve PHP projelerinde frontend ve backend kodlarının geliştirdiği farklı geliştiriciler ve yazılım mühendisi ekiplerle çalıştım. Php kodlaması ile birçok projeyi başarıyla teslim ettim.

Yıllardır bireyler ve kurumsal müşteriler için özel Wordpress web siteleri oluşturuyorum. Müşterilerimin çoğu Türkiye, İspanya, Avustralya, ABD ve Pakistan'dan komple Wordpress projeleri ve php tabanlı uygulamalardır.

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.