GÜVENLİK

WooCommerce güvenliği SUCURİ tarafından denetlenmektedir. Tabi siteyi kurup bırakmamalısınız sürekli elinizin üzerinde olması gerek. Aşağıda belirttiğim temel işlemleri yaparsanız web sitenizi koruyabilirsiniz.

WooCommerce eklentisinin güvenliğini sağlamak için öncelikle yeni gelen tüm wordpress, woocommerce ve kullandığınız eklentilerin güncellemelerini yapmalısınız. Yönetici kullanıcı adı olarak admin ismini kullanmayın ve şifrenizi zor bulunabilecek rakam, harf ve işaretlerden olacak şekilde ayarlayın.

Haftalık olarak ftp den kodları ve phpmyadmin den veritabanınızı yedekleyiniz. Bazı host firmaları bu hizmeti veriyor sizde firmanız ile iletişime geçip yedeklerin kaç günde bir alındığınız öğreniniz.

Rename wp-login.php eklentisini kullanarak standart wp-admin giriş sayfasını değiştirebilirsiniz. Olası şifre denemelerini önüne geçerisiniz. Eklentiyi buradan bulabilirsiniz.

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.