Türkçe Kargo Eklentisi

Türk kargo firmalarının tamamını kapsayan, WooCommerce kargo takip eklentisi ile müşterilerinizin sipariş sonunda kargo takibi yapmalarını kolaylaştırın.

Birden çok kargo firmasını aynı anda çalıştırabilirsiniz. Kargo takip firmasının size vermiş olduğu, takip numarasını müşterinizin sipariş sayfasına kargo firmasını seçip yapıştırıyorsunuz. Kargo takip numarası girildiğinde müşteriye takip ekranı ve takip numarası ile ilgili bir mail gönderiliyor. Ayrıca web sitesi üzerinden sipariş detayları sayfasından da sipariş bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.

Eklentide hemen hemen tüm firmalar var ama atladığımız bir firma varsa benimle iletişime geçerek ekleme yapabiliriz. Şuan desteklediğimiz firmalar yurtiçi kargo, mng kargo, aras kargo, surat kargo, ups kargo, metro kargo, tnt kargo, dhl kargo, ptt kargo dur. Eklenti hakkında bilgi ve satın almak için iletişim sayfasından benimle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.