WordPress Responsive Tasarım

Bir web sitesi yaptırıyorsunuz ve tüm testleri sizi tatmin ediyor. Ama siteyi yayına aldıktan sonra ziyaretçiler zaman içerisinde cep telefonlarından, tabletlerinde, dizüstü ve notebooklarında erişmeye başlıyorlar ve size şikayetler gelmeye başlıyor. Sitenizden form dolduramıyorum sitenin altında kaydırma çubuğu çıkıyor vs. buda sizin müşteri ve prestij kaybetmenize sebep oluyor.

Son zamanlarda gsm operatörlerinin kullanışlı ve ekonomik kampanyaları ile neredeyse herkeste bir akıllı telefon ve 3 g bağlantısı var çoğu zaman otobüste kimi zaman bi arada bir şeyler beklerken web sitelerine erişip bilgi telefon almak istiyoruz.

Bu aşamada en son uygulama responsive web tasarım bu ihtiyacınıza cevap veriyor. Tek bir web sitesi ile 4 çeşit ölçülendirme yapıp girilen cihaza göre en uygun ölçüleri açabiliyoruz. Bende 2013 sonlarından beri tüm müşterilerime responsive olarak web sitesi hazırlıyorum. Bu sayede bir web sitesini yıllarca tüm cihazlara uygun bir şekilde çalışıyor.

Yapılmış olduğumuz responsive tasarımı wordpress’e giydirip bu son teknolojiyi çok daha kullanışlı hale getiriyorum. Bu sayede web sitenizin bir içerik yönetim sistemi ve seo uyumlu bir ara yüzü oluyor. Ayrıca milyonlarca wordpress eklentilerini de kolayca urup zaman içinde sitenizi kendinizde kolayca geliştirebilirsiniz.

Responsive ile birlikte html5 ve css3 ile tüm tarayıcılarda hızlı ve hatasız bir erişim sağlıyoruz. Eğer bir web projeniz veya işletmenize yaptırmak istediğiniz site varsa iletişim kısmından bana ulaşabilirsiniz.

Aşağıda örnek responsive tasarım görebilirsiniz.

????????????????????????????