Anılarınızı en iyi şekilde ölümsüzleştirin

  • Anasayfa
  • Anılarınızı en iyi şekilde ölümsüzleştirin

Güvenle Taşıyın : En iyi fotoğraflar stüdyoda çekilir. Ama tatil günleri güzel fotoğraflar dışarıda objektif yerlerde ve doğa ile iç içe olan yerlerde yakalanır. Fotoğraf makinelerinizi, objektifinizi ve lenslerinizi en güvenilir yerde taşımak için sizlere Vanguard’ın hem elde hem de sırtta taşımak için sunduğu seçeneklere göz atmanızı öneriyorum.

Ayrıntılı Bilgi : www.vanguardtr.com

Net Görüntüler İçin Şart : Geceleyin güzel bir anı yakalarken, özel bir çekim yaparken veya uzak bir noktaya odaklanmışken elinizin titremesi çalışmanızı maf edebilir. Bu tür sorunlar için tripod şart. Makinenizi güvenle üzerine koyacağınız en iyilerden bir tanesi de Vanguard’ın MK-4 modeli

Ayrıntılı Bilgi : www.vanguardtr.com

Olmadık Yerde Enerjiniz Bitmesin : Üzerinde çok fazla özellik bulurunda makineler tam bir enerji canavarıdır. Sırdan piller ile fotoğraf kariyerinizi birkaç fotoğraf ile sınırlı kalacaktır. Bu tür işlerde özel teknolojilerle yapılmış piler kullanmalısınız. Özellikle şarj olabilen piller ile bir pili 1000’lerce defa şarj ederek kullanabilirsiniz. Bu konuda Varta oldukça iddalı.

Ayrıntılı Bilgi : www.tr.varta-consumer.com

En İyiyi Yakalamak İçin Daha Çok Çekim Yapın : Fotoğraf ve videolarınızın kalitesi yükseldikçe depolama alanları da artar. Özellikle video çekimlerinde depolama alanından çok hızda önemlidir. Bu hız Class’larla ifade edilir. Bellek kartı seçerken bütçenizin el verdiğince en iyisini seçmelisiniz. Bu noktada sizlere ne iyi depolama yapabilecek markalar Kingston ve Transcend

Ayrıntılı Bilgi : www.adata.com.tw/tr | www.kingston.com/turkey | www.turanli.com.tr

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.