WordPress İle Tanışın

Modern Tasarımlar, Güçlü Özellikler ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek eklentiler ile işinizi kolaylaştırın

Neden Wordpress?

En çok kullanılan içerik yönetim sistemi: wordpress içerik yönetim sistemi pazarının %60 oraninda payı elinde tutmaktadır. İnternet dünyasında oluşturulan tüm web sitelerinin %30unun arka planında wordpress vardır. Bir çok kullanıcı wordpress yapısına aşinadır professional eğitim almadan internetteki kaynaklar ile iyi bir site oluşturabilirsiniz. Ayrıca Google trend uygulamalarını uyarlamada en hızlı içerik yönetim sistemidir.

Ücretsiz ve açık kaynak: wordpress tamamen ücretsizdir. Tüm kodları şifresiz olarak kendi sitesinde indirebilir kullanılabilirlik ve güvenlik güncellemelerine ödeme yapmazsanız. Milyonlara kişi sayesinde test edilen wordpress ayda 2-3 güvenlik güncellemesi göndermektedir.

Özelleştirilebilir : PHP ve html bilgileriniz ile kendi web sitenizi kendi tasarım ve eklentileriniz ile oluşturabilirsiniz. Geliştiriciler için iyi bir doküman sayfası vardır. Veya bu konuda bir uzmandan destek alabilirsiniz.

SEO Dostu: Günümüzde arama motorları web sitelerini arama sonuçlarında önceden belirlenmiş parametrelere göre sıralanmaktadır. Wordpress çoğu parametreleri kendi başına ele alma yeteneğine sahiptir. Yoast, all in SEO gibi ücretsiz eklentiler ile hiçbir geliştirme ihtiyaç duymadan son kullanıcıya ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Topluluk destegi: wordpress sorun veya yeni çözümler ile ilgili destek almak kolaydır benim gibi wordpress uzmanlarina web sitelerinden ulaşabilir veya yerli yabancı forum sitelerine aklınızda ki sorunlar ile ilgili başlıklar oluşturabilirsiniz.

WordPress, kurumsal web sitesi, hobi amaçlı veya professional e-ticaret siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz açık kaynaklı bir yazılımdır.

Ücretli veya ücretsiz temalar ile güzel görünümlü web siteleri birçok kullanıcı tarafından test edilmiş en doğru şekilde çalışan eklentiler ile istediğiniz her şeyi yapma özgürlüğü

İnternetin %34’ü hobi bloglarından en büyük haber sitelerine kadar Wordpress kullanıyor

WordPress Projeler İçin Neler Yapabilirim

WordPress ile Tüm Projeler gerçekleşebilir sizin neye ihtiyacınız var?

Size Özel WordPress Geliştirme

Sizin işinize veya projenize uygun tasarım ile özel kodlanmış tema ve eklentiler ile güvenli ve tüm kodları açık olarak kendi sunucunuzda bulundurun.

WordPress Bakımı

WordPress bakım hizmetini müşterilerime ve partner şirketlere gerekli, korumaları sağlayacak şekilde yapmaktayım. Düzenli web sitesi izleme, yedekleme ve güncelleme işlemleri yapılmaktadır.

WordPress Sitesi Hazırlama

Hızlı yüklenen bir WordPress sitesi kullanıcı deneyimi için değil, aynı zamanda arama motorları için de önemlidir. Verimli kodlanmış, hızlı WordPress temaları ve eklentileri kullanarak web sitenizi geliştiriyorum.

WordPress Hack Kurtarma

WordPress sitelerinize bulaşmış yabancı kodlardan üçüncü kişilere gönderilmek üzere sisteminize entegre edilmiş kodlardan temizliyoruz.

blank

100%

WordPress Kullanıyor

Dünyadaki tüm web siteleri baz alındığında %35'i WordPress alt yapısı kullanıyor.

1+

Eklentiler

Dünya üzerindeki geliştiriciler ihtiyacanıa uygun eklentiler geliştiriyorlar.

3+

WordPress Ekibi

Dünya üzerindeki tüm web siteleri üzerinden alınan datalar ile WordPress ekibi yazılımı hergun geliştiriyor