58 Ülkede milyonlarca kişi tarafında geliştiriliyor

Hızlı ve Ekonomik Şekilde Geliştirebileceğiniz E-Ticaret Yazılımı

Neden WooCommerce

WooCommerce WordPress ekibi tarafından geliştirilen dünya çapında girişimciler için açık kaynaklı tamamen özelleştirilebilir bir e-ticaret platformudur. Geleneksel e-ticaret çözümlerinin sınırlarını açın ve düşündüğünüz her şeyi WooCommerce ile uygulayalım.

WooCommerce Güvenli mi?

Wordpress üzerine kurulu e-ticaret platformu WooCommerce web’in %34 den fazla sitenin alt yapısında olmaktadır. Güvenlik sektörü endüstri lideri olan Sucuri tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

blank

WooCommerce Gelişimi

Dünyanın dört bir yanından 350’den fazla yazılımcının tarafından geliştirildi.

WooCommerce açık kaynak ve dünya üzerindeki üç yüz elliyi aşkın yazılımcı tarafından yazılmıştır. 2 milyondan fazla e-ticaret sitesinin alt yapısında bulunan bu yazılım ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap bulabilirsiniz.

WooCommerce Ödeme Sistemleri

E-ticaret siteniz için Türkiye’deki çoğu ödeme sistemi ücretsiz olarak eklenti hazırlayıp sizler ile paylaşmaktadır. Bankaların sanal posunu kullanıyorsanız bu entegrasyonlarda tarafımdan birlikte yapabiliriz.

Kargo Ücretleri

WooCommerce ile kargo şirketinizin size sunduğu fiyat politikasını kolayca e-ticaret sitenize entegre edebilirsiniz

Para Birimi

Gelişmiş eklentiler ile e-ticaret siteniz üzerinden anlık kur bilgilerini çekerek istediğiniz para birimi ile ödeme alabilirsiniz.

Veri Aktarımı

WordPress’in Api desteği ile istediğiniz platformdan ürün ve stok bilgisi çekebilir, e-ticaret sitenizde otomatik bir satış gerçekleştirebilirsiniz.

blank

Müşterilerin istediklerini bulabilecekleri güzel bir mağaza oluşturun

başarılı bir satış web sitesi ziyaretçiniz satın al butonuna basmadan önce başlar. markanız kadar benzersiz bir mağaza oluşturmak için woocommerce nin esnek yapısı kullanabilir. ziyaretçilerinize en iyi web sitesi deneyimini yaşatabilirsiniz.