Bimeksten Nasıl Alışveriş Yapılır

  • Anasayfa
  • Bimeksten Nasıl Alışveriş Yapılır

Bimeks, günümüzde oldukça yaygın olan büyük bir satış ve hizmet firmasıdır. Teknoloji alanında kendisini son derece geliştiren ve hatta teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden Bimeks, gerek Türkiye genelinde açmış olduğu mağazalarında gerekse online sitesinde müşterilerine büyük bir hizmet ağı oluşturmuştur.

Bimeks’ten alışveriş yapmak ise oldukça kolaydır. Bimeks müşterileri istekleri doğrultusunda online olarak ya da bizzat mağazalara giderek alışverişlerini gerçekleştirebilirler. Online alışveriş yapmak isteyen müşteriler Bimeks’in resmi sitesine girerek “SEPETE EKLE” butonundan ürünü ekledikten sonra ödeme bilgilerini girerek alışverişlerini hızlı ve kolay bir şekilde alışverişlerini yapabilirler.

BİMEKS ONLİNE ALIŞVERİŞ GÜVENLİ Mİ?

Bimeks, online sitesinde de müşterilerinin arz ve talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Dolayısıyla da ülke genelinde oldukça başarılı olan Bimeks’in online alışveriş konusunda da başarılı ve aynı zamanda güvenilir olduğu bilinmektedir. Ayrıca Bimeks, online alışverişleri sırasında müşterilerine bir çok banka kartlarına da taksit ve benzeri gibi kolaylıklar da sunmaktadır.

BİMEKS ONLİNE MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI NEDİR?

Müşteriler yapmış oldukları ya da yapacakları alışverişler esnasında Bimeks online müşteri hizmetleri olanağından da faydalanarak müşteri temsilcilerinden tüm sorularının cevaplarını alma hakkına sahiptir. Bimeks online müşteri hizmetleri numarası: 0850 222 50 22.

BİMEKS BİPARA NEDİR?

Bimeks Bipara, Bimeks’in yapmış olduğu bir nevi hediye çeki uygulaması olmakla birlikte müşterilere bir çok avantaj da sağlamaktadır. Bimeks, kendisi belirlemiş olduğu bazı dönemlerde yine kendisinin seçtiği ürün gruplarında %5, gibi oranlarda indirim ve puan imkanı sunar. Böylece müşterilerin arz ve taleplerini hem daha uyguna hem de daha karlı bir şekilde karşılamalarını hedefler. Böylece %5 oranında Bipara puanı veren 2000TL’lik bir üründe müşteriye 100 TL bir puan verilmiş olur. Bu durum da müşterilere belirlenen ürünlerin daha ilgi çekici olmasını sağlamaktadır.