Bonusbay Nasıl Alışveriş Yapılır

  • Anasayfa
  • Bonusbay Nasıl Alışveriş Yapılır

Bonusbay internet üzerinden farklı alışveriş sitelerini bir araya getiren bir e-ticaret sitesidir. Bonusbay anlaşmalı internet siteleri üzerinden yapacağınız alışverişlerden bonus para iadesi verir. Siteyi arama motorunuza eklenti olarak kaydedebilirsiniz. Bu daha hızlı bir şekilde sitelere ulaşma imkânı sağlar, zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

Bonus kazanmak

Bonus kazanmak için gerekli olan tek şey Bonusbay internet sitesinden kendi hesabınıza giriş yapmak ve alışveriş yapacağınız internet sitesinin bağlantısına tıklamaktır. Böylelikle yapacağınız alışverişten bonus para iadesi kazanabilirsiniz. Bonuslar siteden siteye farklılık gösterebilir, yani farklı sitelerden daha az ya da daha fazla bonus kazanabilirsiniz. Kazandığınız bonus paralar, ödeme işlemleri için min. 30 TL tutarında olmalıdır. Bu miktarı isterseniz nakit olarak çekebilir ya da tekrar alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Bonus alımı

Alışveriş yaptıktan sonra alacağınız bonusların, alışveriş mağazasına göre onay süresi değişebilir bu durum 1 ay hatta daha fazla sürebilir. İade ya da değişim gibi alışverişte yaşanılan teknik meseleler göz önünde bulundurur ve bonusunuz buna göre onaylanır. Mağaza Bonusbay’e ödemeyi 2 ay ya da daha fazla bir süre içerisinde gerçekleştirir. Bu süreçte mağazadan mağazaya farklılık gösterebilir. Ödemeye uygun kazanılan bonuslar min. 30 TL olduğunda transfer talebinde bulunabilirsiniz.

Bonus alımı için önemli bilgiler

Alışverişinizi bir internet sitesi üzerinden yaptığınızdan dolayı, alışverişinizi yaparken çerezleri engelleyecek bir program kullanmanız bonus alımınıza engel olabilir ve yaptığınız alışverişten bonus alamayabilirsiniz. Bu yüzden böyle programlar kullanmamanızı ya da alışveriş esnasında kapatmanızı tavsiye ederiz.

Bir diğer hususta mağazanın koşullarını dikkatlice okumanız ve bonus alırken bu yüzden bir sorun yaşamamanız olacaktır.

Bu durumlara dikkat ederseniz, sıkıntısız bir şekilde alışveriş yapıp bonus kazanmaya devam edebilirsiniz.