Contact Form 7 Teşekkür Sayfası Eklemek

  • Anasayfa
  • Contact Form 7 Teşekkür Sayfası Eklemek

Açık kaynak yazılımların en popüleri WordPress sitelerde iletişim vb. formlar oluşturmak için kullandığımız, en basit eklenti contact form 7 dur. Contact form 7 eklentisinde forum doldurup gönder dediğimizde, aynı sayfada sonuç mesajını görüyoruz. Forum mesajını aynı sayfada değil ayrı bir sayfada göstermek istiyorsanız aşağıda size vereceğim kodu kullanabilirsiniz.

contact-form-7-tesekkur-sayfasi-eklemek

Öncelikle wordpress sayfalar kısmından kendinize bir mesaj sonuç sayfası oluşturun ve yönetim paneli > iletişim sayfasında düzenlemek istediğiniz formu açın. Forum düzenleme ekranının en altına ilave alanlar diye bir kutucuk göreceksiniz. Bu kutucuğa aşağıdaki kodu ekleyiniz. http://domain.com/contact-form-7-tesekkur yazan yere kendi teşekkür sayfanızın linkini yapıştırınız.

on_sent_ok: "location.replace('http://domain.com/contact-form-7-tesekkur');"

Şimdide forumu gönder dediğimizde forum altında çıkan bildirim mesajını kaldıralım. Bunun içinde temanızın içindeki style.css dosyasını açın ve en altına aşağıdaki kodu ekleyiniz.İşlem bu kadar.

.wpcf7 .wpcf7-mail-sent-ok {visibility:hidden;}

 

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.