E-Kitap Türkiye'de

Dünyada hızla yayılmakta olan e-kitap okuma artık Türkiye’de. İdefix yaklaşık bir senedir sürdürdüğü bu projeyi nihayet bizlere sundu. Binlerce kitabı yanınıza almanızı sağlayacak olan bu teknolojiyi reeder adı verilen bir cihaz ile yapılacak. E-ink kullanımında en üstün performansı sergileyen 6¨ Sipix ekranı ile reeder; teknoloji, kitap ve seyahat meraklılarının olduğu kadar akademisyenlerin, öğrencilerin ve doktor, öğretmen, avukat gibi yoğun okuma yapan meslek sahiplerinin de hayatını kolaylaştırıyor.

reeder‘ın e-ink ekranı ile; telefon, laptop ve masaüstü bilgisayar ekranlarındaki lcd ekran teknolojisinin foton yayılımı yoluyla gözü yoran ve açık havada ya da dogrudan ışık alan ortamlarda okuma zorluğu yaratan durumu ortadan kalkmış oluyor.

Kablosuz ağ (wi-fi) ile kolayca internete bağlanabilme, internette surf yapabilme ve dünyada bulunabilen en yüksek kontrastlı (16 seviye gri tonlama) dokunmatik ekran özellikleri ile ön plana çıkan reeder, dünyada yükselen e-kitap trendini ayağınıza getiriyor.

reeder‘ı kullanırken sayfalara not alabiliyor, satır ya da paragrafların altını çizebiliyor, kaldığınız sayfayı ve aradığınız kelimeyi kolayca bulabiliyor, ayraç bırakabiliyor, sözlükte arama yapabiliyor ve aynı zamanda mp3 dinleyebiliyorsunuz. Düşük enerji tüketimi ile reeder‘ı haftalarca şarj etmeden kullanabilir, kağıt tüketimini sınırlayarak çevreye katkı sağlayabilirsiniz.

Okumayı yeni ve çağdaş bir boyuta taşıyan reeder® eBook reader’ı elinizden bırakmayacak, yanınızdan ayırmayacaksınız.

Fiyatı: 550 TL + KDV