En İyi Hizmeti Sunan Online Alışveriş Siteleri Hangileridir

  • Anasayfa
  • En İyi Hizmeti Sunan Online Alışveriş Siteleri Hangileridir

Ülkemizde de kullanıma açık olan küresel çapta ve ülke bazında birçok online alışveriş sitesi insanlara en iyi hizmeti verebilmek için rekabet halinde bulunmaktadır. En iyi hizmeti sunan online siteler aldığı geri dönüşlere göre aşağıdaki gibidir.

Aliexpress

Site Çin altyapılı bir alışveriş şirketi olarak hizmet vermektedir. Türkiye de dâhil olmak üzere yüzlerce ülkeye ucuz ürün sağlayan sitenin aktif milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Ürün sipariş ettiğinizde ülkemize teslimatı yaklaşık olarak 20-30 gün civarındadır bu süre uzun fakat bir o kadar da ucuz olduğu için kullanıcıları oldukça memnundur.

Gittigidiyor.com

2001 yılından bu yana başarılı bir hizmet sunan site dünyanın önde gelen e-ticaret şirketlerinden olan e-bay tarafından satın alınmıştır. Ülkemizde bulunan yerel sitelerin en geniş kapsamlı olanıdır. Kullanıcılar ister binlerce üründen birisini satın alır isterse de kendisi bir dükkân açıp satış yapabilir. Dükkânlar sayesinde birçok kolu bulunan sitenin genel teslimatı 2-5 gün arasında değişerek kullanıcılarına geniş bir bilgi ağı da sunmaktadır.

Sahibinden.com

Aklınıza gelebilecek her ürünün ikinci el ve sıfır olarak ilan verildiği bir sitedir. Arabadan telefona, ev eşyasından, takıya kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan sitenin işleyişi diğer sitelere oranla biraz farklıdır. Satılacak ürünü olanlar ilan vererek satışa koyarlar ürünü almak isteyen kişi ise satıcı ile irtibat kurarak ödemeyi yapar ve ürün satıcı tarafından kargoya verilir. Genel ikinci el ürünler bulunan bir sitedir.

Hepsiburada.com

1998 yılından bu yana köklü bir geçmişe sahip olan site sıfır ürünler satışa sunarak büyük bir kullanıcı kitlesine sahip durumdadır. Havale, EFT, kredi kartı ile ödeme gibi birçok ödeme seçeneğine sahip site aktif birçok kullanıcıya sahiptir. Teslim süresi 2-7 gün arası değişmektedir.