Goshopier Nedir? Ne Değildir

  • Anasayfa
  • Goshopier Nedir? Ne Değildir

Goshopier siteden hesap açtığınızda ürünlerinizi ekleyip, kredi kartı ile ödeme almanızı saylayan ve kayıt sırasında hiçbir evrak istemeyen bir sistem. Ayrıca sistemi TÜBİTAK maddi olarak desteklemekte. Firma Sabancı Holding’e bağlı Inovent firması girişimidir.

Nasıl Çalışır

Kendi üretimini yapan yeni girişimciler için Facebook, Instagram ve Twitter gibi platformlarda paylaştığınız ürünlerinizin açıklama kısmına Goshopier aldığınız satış linki ile takipçilerinizi direk ödeme sayfasına yönlendirebilirsiniz. Goshopier kredi kartı alt yapısında İyzico ile çalışmaktadır. Sistem aracılığı ile aldığınız ödemeler her Çarşamba sabahı hesabınıza aktarılmakta.

Goshopier Ücretleri

Sisteme kayıt olurken hiçbir ödeme yapmıyorsunuz her satış başına %2,99+0,49 işlem ücreti ödüyorsunuz. Buda otomatik olarak sizin satış yaptığınız bakiyeden düşüyor.

Goshopier ve WordPress WooCommerce

Goshopier’ın şuan kendisinin yayınladığı bir plugin yok ama sitenize eklediğiniz ürünlerin açıklama kısmına Goshopier ödeme linkini paylaşabilirsiniz.

Biz bir projeden WooCommerce için bunu otomatikleştirdik. Sipariş ıdleri ve Goshopier linkerini karşılaştırıp otomatik ödeme sayfasına yönlendirme yapıyoruz.

Kısa Goshopier evinden satış yapan sosyal medya kullanıcıları için kullanışlı bir sistem sadece komisyon oranları biraz fazla oda olacak İyzico’nun aracılığı sonuçta…

WooCommerce Kullanım Videosu