Hangi Konularda İnternet Ortamında İş Yapılabilir?

  • Anasayfa
  • Hangi Konularda İnternet Ortamında İş Yapılabilir?

Günümüzde birçok iş imkanı bulunmaktadır ama internet ortamında iş bulmak o kadarda zor değildir o halde hangi konularda internet ortamında iş yapılabilir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

 Makale yazarak para kazanma;

Aşağıda bilgilendirme amaçlı linkini vereceğimiz sitede para kazanmak ne kadar uğraşacağınıza bağlıdır. Günümüzde birçok para kazanma çeşidi vardır ve makale yazarak para yöntemi ise bunlardan birisidir.

Site sahipleri sitelerinde paylaşmak için birçok makaleye ihtiyaç duyarlar ama yeterince vakit bulamazlar bu ihtiyacın giderilmesi için makale yazan sitelere başvururlar. Makale siteleri ise bunu üyelerine yönlendirirler üyeler ilk başta 100 kelime için 50 kuruş alırken seviye atladıkça daha fazla kazanırlar 100 kelime için maksimum 1.50 TL gelir edebilirsiniz ve ne kadar yazarsanız o kadar kazanırsınız bu miktar size bağlıdır. Google üzerinde yazı yaz para kazan şeklinde bir arama yaparak freelance çalışabileceğiniz sitelere ulaşabilirsiniz.

İnternet Ortamında İş

Oyun oynayarak para kazanma;

İnternet üzerinde çeşitli iş ortamları vardır bunlardan birisi ise oyun oynayarak para kazanma yapmanız gereken oyuna girerek istenilenleri yerine getirmek ilk başlarda kuruş kuruş kazanırken zaman geçtikçe daha fazla kazanabilirsiniz. Bunlardan birisi ise çılgın tavuklar, Bilgilendirme amaçlı paragrafının altında linkini vereceğimiz oyuna başlarken maksimum 2 tavuk alabiliyorsunuz aldığınız tavukların saatlik yumurtlaması ve ömürleri vardır. Tavuk sayısına göre ve tavuk türüne göre saat başına aldığınız yumurta sayısı değişmektedir. saatlik 90 yumurta veren tavuk olduğu gibi saatlik 12.000 yumurta veren tavuklarda vardır. Peki site sahiplerinin kazancı nedir site sahipleri çeşitli reklamlar alarak arka planda çalıştırıyor bu sayede kazanç elde ediyorlar.

https://www.cilgintavuklar.com/kaydol.php

Anket doldurarak para kazanmak

Aşağıda bilgilendirme amaçlı linkini vereceğimiz anket sitesi günümüzde rekabet halindeki birçok şirketin piyasası hakkında bilgi toplamak amaçlı başvurdukları yoldur. Günlük gelen anketleri kontrol ettikten sonra varsa maksimum 15 dakikalık bir sürede kazanç elde edilebilir. Sistem puan ile çalışıyor makalenin büyüklüğüne göre puanları değişiyor.

https://www.myiyo.com