Hepsiburada Alışveriş Sitesi Hakkında

  • Anasayfa
  • Hepsiburada Alışveriş Sitesi Hakkında

2001 yılından beri internet üzerinden alışveriş imkanı sağlamakta olan bir e-alışveriş sitesidir. Site 2011.2012.2013 yıllarında Türkiye’nin en çok sevilen markası ödüllerini kazanmıştır. Harici olarak 2013 yılında yılın e-ticaret sitesi seçilmiştir. Milyonları aşkın ürün kategorisiyle üyelerine hizmet vermektedir şuanda 10 milyon üyeye sahip olan site her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir.

Hepsi burada alışveriş sitesi güvenirlik konusunda gereken tüm belgeleri almış bünyesinde yüzlerce çalışanı bulunan bir e-alışveriş sitesidir. Hızlı kargo sisteminden mobil uygulamalarına kadar teknolojinin tüm imkanlarından ve kolaylıklarından faydalanan e-ticaret sitesi yaklaşık 16 yıldır hizmet vermektedir.

Kargo sitemi nasıldır ?

İnternet sitelerinde sorunları ve soruları yanıtladıkları destek hatları bulunmaktadır. Türkiye içinde yurt içi kargo, Aras kargo, Horoz lojistik şirketleriyle çalışmaktadırlar. Kargo ücretleri şirketlere ürünün ağırlığına ve gönderileceği ile göre değişmektedir. Yurt dışı siparişlerinde KKTC ye yurt içi kargoyla diğer bütün ülkelere gönderimde Geopost şirketiyle çalışmakta olan site yorumlara göre kargo taşımacılık konusunda gayet hassas ve başarılıdır.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Firma stoklarında mevcut olan ürünleri sitede süper hızlı gönderi logosu ile yayınlanmaktadır. Bu ürünler siparişiniz onaylandıktan sonra ürün sayfasında belirtilen süre içerisinde kargoya verilmektedir. Bunun dışında kalan, süper hızlı olmayan, ürünleri sipariş vermeniz durumunda ise tedarikçi firmasından ortalama olarak site üzerinde belirtilen süre içerisinde temin edilmekte site çalışanları tarafından kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Ürün arızalanırsa ne olur ?

Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünü gönderdiğiniz zaman ürünü yetkili servislerinde bakılıp tamir edildikten sonra tekrar müşteriye iletmektedir ve tamir sürecini site takip etmektedir.

Ürünler orijinal midir ?

Site üzerinden satışa sunulan ürünlerin hepsi orijinal olup, tedarikçi ya da yetkili dağıtıcı firmalardan temin edilerek garanti belgeli faturalı olarak satışa sunulmaktadır. Orijinallik konusunda tamamen güvenilir bir sitedir her markanın kendisiyle çalışmakta ürünleri direk markalardan temin etmektedir.