Hepsiburada Alışveriş Sitesinde Sanal Mağaza Nasıl Açılır?

  • Anasayfa
  • Hepsiburada Alışveriş Sitesinde Sanal Mağaza Nasıl Açılır?

Hepsiburada, Türkiye’nin sanal market denildiğinde ilk akla gelen kuruluşlarından biridir. Bu kuruluşta sanal market sahibi olmak ve ürün satmak için yapılması gereken ilk öncelikle bu siteye iş ortağı olarak üye olmak. Sitede yer alan tedarikçi formunu, online olarak eksiksiz bir biçimde doldurduktan sonra site yönetimi tarafından değerlendirilmeye alınacaksınız.

Değerlendirmeler formdaki bilgilere ve satışını yapmak istediğiniz ürünlerinizin detaylı incelenmesiyle yapılacaktır. Daha sonrasında başvurulara, e-mail ile bilgilendirme sağlayan site yönetimi sayesinde, eksik bilgilerinizi tamamlama ya da satın alma sürecinin nasıl işlediğine dair bilgilenme şansınız olacak.

Başvurunun reddedilmesi durumunda da kabul edilmesi durumunda olduğu gibi e-mail yoluyla haber veren Hepsiburada alışveriş sitesi yönetimi, size adım adım yapmanız gerekenleri açıklayacaktır.

Sanal Market Açmada Önemli Hususlar

Öncelikle bu konuda yapılması gereken ilk iş olan, başvuru formu kesinlikle eksiksiz bir biçimde doldurulmalıdır. Daha sonra site içerisinde dolaşarak siteyi tanımalı; sitedeki ürünleri, markaları ve fiyatları incelemelisiniz.

Satacağınız ürünle, sitede bulunan benzer ürünleri kalite ve fiyat açısından mukayese etmeniz yararınıza olacaktır. Sitedeki mevcut sanal market ürünlerine ne gibi katkıda bulunacağınız, ürünlerinizle bu alışveriş ortamına nasıl tamamlayıcı olacağınızı belirtmeniz başvuru sürecinizi hızlandıracaktır.

Sanal market olarak adım attığınız bu girişimde, kar oranınızı ve siteye vereceğiniz komisyon değerlerini inceleyerek bir çalışma planı oluşturmak, bütçe planlaması yapmak yararınıza olacaktır.

Hepsiburada sanal alışveriş sitesinde sanal market sahibi olmak, aylık 16 milyon civarındaki kullanıcı girişi olan bir sitede, hem müşterilere ulaşılabilirlik açısından hem de satışınızdaki güvenirlik açısından oldukça faydalı yol olacaktır. Alışveriş yapacak olan kullanıcıların, marketinize ulaşması Hepsiburada.com aracılığıyla yalnızca bir tık uzaklıkta olacaktır. Kargolamanın site tarafından yapılıyor olması ve para güvencesinin deneyimli bir sistem içinden yürüyor olması ise bu işe girmek için yeter de artar bile!