Hızlı İnternet

Global dünyada internet, eğitim, eğlence, ticaret, ekonomi, kamu, sağlık gibi birçok alanda kullanılmakta. İnternet bahsedilen alanlardaki işlerin hızlı bir şekilde yapılmasının yanında birçok kolaylık sağlamaktadır. Elbette bu kolaylık ve hız, internet sağlayıcısının hızı ile doğru orantılıdır. Yani internet sağlayıcısının sunduğu hizmet ne kadar hızlı olursa internet kullanılarak yapılacak işlemler o kadar hızlı ve sağlıklı yapılır.

İnternet Kullanımında Hız Parametresi Nedir?

Piyasada internet sağlayıcılarının tüketicilerin kullanımına sunduğu hizmetin hızı Mbps cinsinden ölçülür. Piyasada faaliyet gösteren firmalar müşterilere sunmak için oluşturdukları tarifelerde MBPS kavramını kullanır.

Hızlı İnternet

Megabit, Megabyte ya da MBPS Nedir?

Megabit, megabyte ya da bir diğer adıyla MBPS:1000 kilobayt ya da 1000000 bite karşılık gelen bilgi transfer birimi kullanılan bir tabirdir.

En Hızlı İnternet Sağlayıcı Hangisi?

Türkiye genelinde internet sağlayıcısı olarak hizmet veren birçok firma bulunuyor. Bu firmalar arasında en çok öne çıkan firmalar, Turkcell Superonline, Vodafone, Türk Telekom, Türk Net ve DSMART şeklinde sıralanıyor. Bu firmalar arasında tüketicilerin kullanımına sunulan birçok tarife bulunuyor. Sunulan tarifelerde çeşitli hız seçenekleri bulunuyor. Bu tarifelerde birçok değişken bulunuyor. Ad kullanım kotası (AKN), tüketici taahhütname süresi ve internet hızı gibi. Güncel internet sağlayıcıları arasında Türk Telekom altyapısını kullanan Türk Net firması gerek kullanıcılarına adil kullanım kotası gibi bir sınırlama koymaması gerek 50 Mbps hıza ulaşma imkanı ile en hızlı internet sağlayıcı Türk Net’tir.

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.