Hizmet Politikası En Beğenilen 5 Marka

  • Anasayfa
  • Hizmet Politikası En Beğenilen 5 Marka

Markalar rekabetin gerisinde kalmamak adına kurumsal hayatın gerekliliklerini en profesyonel şekilde yerine getirmektedir. Bu durum elbette başarı için tek başına yeterli bir kriter değildir. Bilgi ve teknoloji çağında markalar misyonlarını genişletmeye ihtiyaç duyarlar. Yeni ürün geliştirmeye açık, yenilikçi, çalışan ve müşteri memnuniyetini önemseyen, etik, şeffaf ve hesap verilebilirlik özelliklerini koruyabilen ve geliştirebilen marka politikaları araştırmalara göre en beğenilenler arasına girmeyi başarmıştır. Ciddi sıçramalar yapan ve bu sıralamaya giren markaların en belirgin özellikleri; sorumlu ve duyarlı olması, çalışanlarına değer vermesidir. Çalışanlara verilen değer ölçüsünde kaliteli hizmet politikası sağlanır Bu da müşteri memnuniyetini beraberinde getirir.

En İyiler

Capital dergisi’nin yaptığı araştırma sonucuna göre 2016-2017 yılları’nın en beğenilen markası KOÇ oldu. Sıralamayı ARÇELİK takip ederken, üçüncü sırada GARANTİ bankası yer alıyor. Dördüncü sırada COCA COLA beşinci sırada TURKCELL’i görüyoruz.

En İyileri En Iyi Yapan

Koç markası çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, uluslararası kalite ve standartlara uygun ürün ve hizmetler sunarak müşterilerinde bir deger yaratmayı misyon edinerek bu başarıyı elde etmiştir. Arçelik markası ise çevre dostu, güvenilir ve son teknoloji ürünleri en iyi şartlarda müşterilerine sunan bir marka olarak başarıyı yakalamıştır.

Bir bankaya en iyi olmayı hak ettiren ilk kriter güvenilir olmasıdır. Garanti Bankası’nın takip ettiği politika’nın temel taşları; güvenilir, şeffaf, anlaşılır ve sorumlu bir yaklaşımla müşteri deneyimini sürekli iyileştirmektir.

Coca Cola Türkiye’de satış hacmine göre beşinci büyük şişeleyici konumuna gelmiştir. Operasyonel verimliliği saglamak adına yaptığı yatırımlarla her geçen gün büyümeye ve istihdam sahası olmaya devam etmektedir.

Kaliteli iletişim denilince akıla gelen ilk marka Turkcell oluyor. Entegre ve telefonda liderliği hedefleyen Turkcell gelecek başarıların da kapısını aralamıştır.