Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarına size en uygun mecrayı seçerek içerik üretimi ve sosyal medya reklamlarınızı yönetiyorum.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

Akıllık cihazların yaygınlaşması ile sosyal medya siteleri insanların markanız ile ilgili en kolay ve en hızlı bilgi alma mecraları haline gelmiştir. Markanızı araştıran potansiyel bir müşteriniz boş kullanılmayan sosyal medya üzerinde cevap verilemeyen sorular gördüğünde, markanızın imajı ciddi zarar görmektedir. Markanız için sosyal medya kullanımı artık bir gereklilikten çıkar ve zorunlu kullanmanız gereken bir iş haline dönüşür.

Sosyal medya sitelerinde gün içerisinde 500 milyon tweet 4.5 milyar beğeni ile insanlar birbirleri ve markalar ile etkileşim içerisine geçerler. Sosyal medyadaki bu etkileşim arama motorlarının sonuçlarında da görünmektedir.

Sosyal medya siteleri iki yönlü etkileşim kurmak için en doğru yöntemdir. Yalnızca marka potansiyel müşteriler ile ilgili bilgi edinmez, müşteride üretim sürecinde markaya görüş bildirerek geliştirmeye dahil olur.

Markanızın ihtiyacı olan facebook, twitter, instagram, linkedin ve tiktok gibi sosyal medya sayfalarınıza beraber içerik üretelim. Sosyal medya reklamları ile içeriklerinizi, markanızın kitlesine ulaştıralım.

Hangi Sosyal Medya Siteleri İle Çalışırım?

Markanıza en uygun sosyal medya sitesini seçerek
en doğru stratejiyi birlikte belirleyelim.

Facebook

Facebook

Twitter

Twitter

Instagram

Instagram

Youtube

Youtube

TikTok

TikTok

Linkedin

Linkedin

Pinterest

Pinterest

Vimeo

Vimeo

Sosyal Medya Yönetimi İle İlgili Şimdi Teklif Alın

İstanbul'da Freelance Olarak Hizmet Vermekteyim Firmanıza veya Markanıza En Doğru Uygulamalar ile Destek Oluyorum

Şimdi Teklif Alın