Web Tasarım

Size özel tasarımlar ile mobil uyumlu ve gelişmiş kullanıcı deyimli siteler tasarlıyorum. Birlikte dokunuşlar yapıp uygun bir yazılım ile kodluyorum.

Web Tasarım
Web Tasarım

Web Tasarım

Web sitesi sahibi olmaya karar verdiğiniz anda yazılımdan önce site tasarımınızı ile başlamalısınız. Günümüzde 7’den 70’e herkesin teknolojiye merakı olduğundan insanlar şirketleri yakından takip etmeye zorlamaktadır. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar şirketiniz ilk olarak sitenizin tasarımı ile değerlendirmektedir.

Web sitesi içerikleriniz ve dış görünüşünüz ile birlikte ziyaretçilerinizin sizi nasıl tanıyacağı masalarındaki veya ellerindeki ekranlarda ne göreceği ile ilgilidir.

İstanbul’da verdiğim freelance web tasarım hizmeti ile şirketinizi en özgün tasarımlar ve trend web sitesi uygulamaları ile modern ve uzun vadede modernliğini kaybetmeyecek web siteleri hazırlarım.

Tasarım ve içerik ile birlikte arama motorlarında üst sırada çıkmanız için web sitenizin alt yapısını hazır bir şekilde teslim ederim. Web projesini teslim ettiğimde siteniz tüm masa üst ve mobil cihazlara uyumlu şekilde açılacaktır.

Ziyaretçileriniz hızlı şekilde size iletişim sayfanızdan ulaşabilir yada canlı destek uygulamalarını ile size anında sorularını sorabilirler.

Trend bir web sitesine sahip olduktan sonra üçüncü parti ücretsiz veya ücretli uygulamalar ile ziyaretçileriniz ile sizin arasındaki mesafeyi saniyelere indiriyorum.

Aşağıdaki listede web sitesinin tasarımını yaparken kullandığım teknolojileri görebilirsiniz. Diğer hizmetlerim içinde bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Eğer ilginizi çekebildiysem sayfanın altındaki teklif formundan bana projenizi anlatabilirsiniz.

Neler Yaparım?

Web sitesi kodlarken hangi teknolojileri kullanıyorum?

HTML5

HTML5

Css

Css

Bootstrap

Bootstrap

Javascript

Javascript

Responsive

Responsive

PageSpeed Insights

PageSpeed Insights

Php

Php

W3c

W3c

Web Tasarım İle İlgili Şimdi Teklif Alın

İstanbul'da Freelance Olarak Hizmet Vermekteyim Firmanıza veya Markanıza En Doğru Uygulamalar ile Destek Oluyorum

Şimdi Teklif Alın