İos Nasıl Kurulur?

Örnek olarak sizlere İOS 10’un nasıl kurulacağını anlatayım, bunun için birkaç temel şart söz konusu, bu şartlardan bazıları şunlar;

1) Kullanmakta olduğunuz İOS sistemli cihazınızın İOS 10’u desteklemesi lazım yoksa hiçbir şekilde İOS 10′ u sisteminize kuramazsınız!

2) Peki Bu Sistemi Destekleyen Cihazlar Neler?

İOS hepimizin bildiği gibi APPLE şirketine ait bir işletim türüdür. Şimdi gelelim aklınızdaki asıl soruya;

Hangi cihazlar İOS 10’u destekler?

Evet, bu cihazları açıklamaya geçmeden önce bilmeniz gereken bir şey daha var! Bildiğiniz üzere her geçen zamanda APPLE şirketi bir işletim türü olan İOS’ u geliştiriyor. Yani bu şu demek oluyor. Sistem geliştikçe o sistemi kaldıracak yani o sisteme uygun olan cihazlar (yani eskiyen cihazlar) artık o sistemi kaldıramaz duruma gelmekte. Evet, fazla uzatmadan sizlere bu cihazların neler olduğunu açıklamaya geçeyim;

1) Apple iPhone modelinden IOS 10′ un sistemini kaldırabilecek cihazlar, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 plus, iPhone 6s plus, bu cihazlar iPhone model cihazlardır.

2) Apple iPad modelinden IOS 10′ un sistemini kaldırabilecek cihazlar, iPad Air, iPad Air 2, iPad 1, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4 ve iPad Pro olarak bu cihazlar IOS 10’un sistemini kaldırabilecek cihazlardır.

Sadece bunlar değildir, bu cihazların üstüne çıkan yani bu cihazlardan üst modeller de IOS 10’un sistemini kaldırabilir. Bu modellerin arasında Apple iPod Touch 5 ve 6 model cihazlar ve bu cihazların üst modelleri de IOS 10′ un sistemini kaldırabilir durumdadırlar.

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.