İyi Bir Web Tasarımcı Seçmenin Püf Noktaları

  • Anasayfa
  • İyi Bir Web Tasarımcı Seçmenin Püf Noktaları

Bu sanal çağda internet üzerinden, web tasarımcı bulmak sizlere kolay gibi gelebilir. İşini iyi yapamayan web tasarımcılar sayesinde aylarca uğraşıp hiçbir sonuç alamaya bilirsiniz. Sektörde geçirdiğim süre içerisinde yarım kalan işler ile çok karşılaştım genelde bu tarz işleri almıyorum. İyi bir web tasarımcı nasıl seçilir sizlere bir rehber halinde anlatmak istedim.

Ucuz Web Sitesi Alacak Kadar Zengin Olmayın

Web sitenizi proje halinde getirip karşı tarafa iyi anlatın süre ve fiyat teklifi aldın. Gelen tekliflerde ucuz olsun diye düşük fiyat veren insanlar ile çalışmayın bu muhtemelen az deneyim veya hiç deneyimi olmayan kişilerdir. Bu insanların web projenizi hayat geçirememesi sizin enerjinizi alacaktır.

Örnekler Gönderin

Web sitesi yapımında örnek önemlidir. Özellikle toplantı yapma imkânı olmayan, uzaktan çalıştığınız kişiler için aklınızda ki web sitesine en yakın siteleri derleyip gönderin. İstediğiniz yazılımla ilgili detaylı bilgi verin, bu bilgiler fiyat teklifi yapan tasarımcı için püf noktalardır.

Web Sitesini Yaptık Bitti

Web sitesi sizin internetteki yüzünüzdür. Bir web sitesine sahip olduktan sonra o yazılımcı ile işiniz bitmemiştir. En başta proje bitiminden sonra periyodik olarak web sitesi bakımı konusunda fiyat teklifi alın. Web sitenizle ilgili gelecek planlarınızdan bahsedin.

Photoshop Bilen Sekreter Aranıyor

Zamanında bu şekilde bir ilan görmüştüm. Maliyeti azaltmak için yazılımcınızdan adwords reklamları, sosyal medya yönetimi, içerik yönetimi, site dışı arama motorları optimizasyonları gibi web sitesine paralel diğer işeri yapmasını beklemeyin. Bunların her biri ayrı bilgi ve tecrübe isteyen işlerdir. Her şeyi bilen adam bir şey bilmeyen adamdır unutmayın.

Tüm bunlardan kaçınmak için işletmenizin geleceği hakkında beraber konuşalım.