İyziLink

Şüphesiz Türkiye’nin en iyi ödeme sistemi iyzico. Gerek komisyon oranları gerekse alt yapı desteği ile çoğu müşterilerimize tavsiye ettiğimiz bir şirket. Bu bağlamda gelişmelerine devam eden iyzico bu gün yeni bize özelliğini aktif etti. Sabancı Holding’in Goshopier firması gibi instagram, facebook, blog gibi platformlardan satış yapan firmalar için geliştirilmiş bir sistem İyziLink. Ürün veya hizmet sayfanızın altına iyzico nun size verdiği bir link ile müşterilerinizden direk ödeme alabilirsiniz. İyzilink’in bazı özellikleri

Güvenli Satış

Herkesin bildiği gibi iyzico Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu  (BDDK) lisansına sahiptir.

Yabancı Para Birimleri ile Ödeme Alma

Euro, Dolar, Sterlin ve Riyal başta olmak üzere 15 farklı para birimi ile dünyanın her yerinden farklı ödeme kabul edebilirsiniz.

Tüm Kartlara Taksit İmkanı

Web sitesine ya da teknik bir geliştirmeye ihtiyaç duymadan tüm bankaların kredi kartları ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı Destek

İptal, iade, harcama itirazları ve diğer konularda sizinle aynı dili konuşan profesyonel ekibimizden hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

Fiyatlandırma

İlk ay 3,000 TL’lik işleme kadar 0 komisyon. İlk ayın ardından her başarılı siparişten %2,65+0,25 TL komisyon almakta. Kurulum ve sabit ücret yok.

Erken Katılım Fırsatı

  • İlk ay %0 komisyon fırsatından faydalanabileceksiniz (3000 TL’ye kadar olan tek çekimle yapılan ödemelerde).
  • Sosyal mecralarda ürünlerinizi doğru tanıtabilmeniz için “Instagram ve İnternet Fotoğrafçılığı Eğitimi”nden yararlanabileceksiniz. *
  • Müşterilerinizle daha iyi iletişim kurabilmeniz için “Sosyal Medyada Müşteri İlişkileri Eğitimi”nden faydalanabileceksiniz. *

Not: Goshopier den farkı İyziLink sadece kurumsal firmalara destek vermektedir. Sanırım gelecek zamanda bu kurallarında bir esneklik sağlayacaklar. İyziLink ile ilgili gelişmeleri bu sayfadan takip edebilir, bu sayfadan sisteme başvuruda bulunabilirsiniz.