İzlenme Sayısını Nasıl Arttırabilirim?

  • Anasayfa
  • İzlenme Sayısını Nasıl Arttırabilirim?

Sosyal medyada bir şey üretmek, bir işe çalışmak çok ve çok iyi bir fikirdir tabi izlenme sayısı nı arttıra bilirseniz.. Hatta bunu alışkanlık haline çevirirseniz sosyal medya size çalışır, bu zaman siz ünlülük, para gibi her bir insanın isteyeceği şeyleri kazanış olacaksınız. Bu şeyleri kazanacağınız bir yön youtube dur. Burada, yani Youtube da siz ünlülük ve para kazana bilirsiniz. Fakat size takipçi, izleyici, izlenme sayı gibi bir şeyler lazım olacaktır. Bu gibi şeylerin azlığında moral bozukluğu asla ve asla yaşamayın. Kitlenin ve savaşın, hedefinizi unutmayın. Hayallerinizi unutmayın.

İzlenme sayısını nasıl arttırabilirim?

Her şey yine dolaşıyor, duruyor kaliteli içerik üzerinde. İçeriğiniz kaliteli olursa izleyici kitleniz de bir o kadar büyük olur ve bir o kadar da hızla büyür. Düzen oluşturun, kendi düzeninizi. Ne zaman video paylaşımı olacaktır, ne uzunluğunda olacak video. Hep planlarınızı yapın. Geleceğe hazır olun. İşinize adayın kendinizi, işinize saygı duyun. İşinizi sevin. Kendinizi izleyici yerine koyun, nasıl bir şey izlemek isterdiniz. Videolarınızı kendiniz izleyin, izlemek size sıkıcı geliyorsa, izleyici neden izlesin? Kaliteli ve akıcı videolar yapmak için çalışın. Videoların kaliteli olması tam yerinde.

İzlenme Sayısı

Bu aşamadan sonra size bir kaç taktik verelim, videolarda anahtar sözleri iyi kullanın. Videoların önde görünmesi için beğeni ve izlenme sayının rolü büyüktür. O yüzden kanalınızı reklam ede bilirsiniz. Size efsane bir şahıssı önerim ve onun videolarıyla tanış olun video nasıl önde göstermek için adam efsane videolar hazırlamıştır. Youtube ile uğraşanlar tanırlar, kardeşimiz Azerbaycan’dan Afgan Rasulov değe bir arkadaş onun kanalına bakın SEO ve ya izlenim arttırma ile ilgili güzel videoları vardır. Onun eğitimi var videolarla o videoları sona kimi izleyin emin olun çok iyi bir yönde etki edecektir kanalınıza. Video izleniminiz 2-3 misline kadar arta bilir, fakat sık ve kaliteli çalışmayı hiç bir zaman imha etmeyin.