Media Markt E-Atık Projesi

mediamarktÇoğumuz bilmektedir ki çevremize en çok zarar veren elektronik atıklardır. Elektronik atıkların iki ana özelliği bulunmaktadır. Bu atıklar, toksit madde içermektedir ve insan sağlığını tehlikeye atmaktadır. Ayrıca elektronik araçların içersinide bulunan cami plastik, metal malzemeler geri dönüştürüle bilmektedir ve maddi açıdan büyük önem kazanmaktadır.

Media Markt dünyanın en büyük teknoloji mağazalarından bir tanesi . Yurt dışından kullandıkları e-atık geri dönüştürme çalışmaları büyük önem kazanmıştır. Media Markt’da yurt dışında kullanmış olduğu ve e-atık projesini Türkiye’ye de getirdi. Türkiye deki bütün mağazalarına geri dönüşüm kutuları yerleştirdi. Ürününüzü nerden  alırsanız alın kullanmadığınız eski aletlerinizi bu geri dönüşüm kutularına atabilirsiniz. Media Markt büyük elektronikler içinde müşteri temsilcileri müşterilere danışmanlık sunacak. Media Markt bu hizmeti Exitcom iş birliği ile sağlanamaktadır.

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.