Online Bisiklet Alışveriş Siteleri

  • Anasayfa
  • Online Bisiklet Alışveriş Siteleri

Türkiye’de internet üzerinden online olarak bisikletiniz için alışveriş yapabileceğiniz gerçekten işini iyi yapan 10 veya 15 tane web sitesi var. Benim denediğim site 5-6 site var.

www.deltabisiklet.com bu site üzerinden bir çok markaya ait bisikletler, bisikletiniz için yedek parçalar, aksesuarlar, bisikletinizi tamir etmek için tüm tamir setleri, bisiklet kılıfları, aracınız için taşıma aparatları, özel yapım ürünler, bulabilirsiniz.

www.bikeandoutdoor.com bu sitede bir bisikletçinin ihtiyacı olan her şeyi bulabilirsiniz. Bisikletler, Bisiklet parçaları, bisiklet trainer ve makaralar, bisiklet aksesuarları, bisiklet giyim, ayakkabılar, gözlükler, kitap ve dergiler, outdoor ekipmanları ve daha bir çok ürünü bulabilirsiniz.

www.performansbisiklet.com bu sitede yer alan aksesuarlar nabız saatleri, ışık sistemleri, çamurluklar, bagaj türleri, taşıma çantaları, matara ve tutucular, aynalar, pompalar, uyarı sistemleri, sepetler, yan tekerler, barend gibi ürünleri bulabilirsiniz.

www.aktifpedal.com bu sitede bulunan başlıca ürünler kask, ayakkabı, eldiven, çanta, gözlük gibi ürünleri bulabilirsiniz.

www.bisikletcim.com bu sitede ise bisiklet dışında motosiklet, atv motor, kondisyon aletleri, akülü arabalar, oto koltuğu gibi ürünleri de bulabilirisiniz. Bu site bisikletçiler için daha genel bir içeriği sahip.