Otobüs ile Bisiklet Taşımak

  • Anasayfa
  • Otobüs ile Bisiklet Taşımak

Şehirlerarası yolculukların da ara ara bisikleti taşımak için otobüs firmalarını kullanmak zorunda kalıyorsun. Her zaman ufak tefek sorunlar çıkıyor yer yok, çok yer kaplıyor, diğer yolcuların valizlerine zarar verir gibi bahaneler söyleniyor. Biraz ısrar edip bisiklet parasını da ödersen sorunu çözmüş oluyorsun.

Bu konuya ılımlı yaklaşan tek Türk firması Kâmil Koç hatta kendi sitelerinde bile konu konuya yer vermişler, otobüs biletini kestirirken bisikletle yolculuk edeceğini söylemelisin, bir araçta en fazla iki bisiklet alıyorlar. Bisikletinizin ön tekerini söküp gidonu yan olarak otobüse yerleştirin. Sana tavsiyem bisikleti bagaja kendin yerleştir, muavinler bisikleti sabitlenmiyor bavulların yanına koyuyorlar, bavul sahipleri sende önceki duraklarda indiğinde bisiklet otobüs altında o köşeden o köşeye gidiyor.

Otobüste Bisiklet Taşımak İçin Kâmil Koç Firmasının Uyarıları

Firmamız tarafından bisikletli yolcularımız için araçlarımızda yolcu bagajlarına zarar vermeyecek biçimde yerleştirilmesi sureti ile;

  • Her otobüste maksimum iki bisiklet bagaj alanında taşınabilir.
  • Bisikletin ön tekerleği demonte edilmiş bir şekilde bagaja dâhil edilebilir.
  • Bagajda, bisiklet üzerinde meydana gelebilecek fiziksel zararlardan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.
  • Bisikletini taşımak isteyen yolcu, bilet alım esnasında bilet satış merkezini ya da çağrı merkezini arayarak yolculuğundan önce bisiklet taşıma talebini bildirmelidir.

Bilet işlemleri ve seyahat edilen şehirler için http://www.kamilkoc.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

kamil-koc-bisiklet-tasimak

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.