Sanal Pos’a TTNET Dokunuşu

  • Anasayfa
  • Sanal Pos’a TTNET Dokunuşu

Lider internet sağlayıcımız TTNET e-ticaret sitesi sahiplerine İyzico ortaklığı ile birlikte sanalpos hizmeti vermeye başladı. POSKUR ismini koydukları bu proje, TTNET ve İyzico alt yapılarını daha geniş ve daha kaliteli hizmet sunmayı hedefliyorlar. POSKUR başvuruları iki günde sonuçlandırmayı ve İyzico’nun tüm özelliklerini destekliyor.

POSKUR üyelik ücreti veya kurulum ücreti talep etmiyor, ücret olarak her yapılan satıştan %1,99 komisyona ek olarak 0,70 TL ücret alacak.

Örnek olarak 200,00 TL lik bir ürün sattığınızı var sayalım. POSKUR bundan 3,98 TL komisyona ek 0,70 TL de ücret alacak. 200,00 TL’lik bu satıştan sanalpos hizmeti için 4,68 TL ödemeniz olacak.

Bunun dışında tek sözleşme, tek entegrasyonla anlaşmalı tüm bankaların sanal pos sistemlerini kiralayarak, taksit, tek tıkla ödeme (kredi kartı saklama) gibi özelliklerde sunuyor.

Web Sitesi: http://www.poskur.com/

Poskur Başvurusu: https://www.iyzico.com/partner/?pid=444037500000

ttnet-poskur-ucreti

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.