Site Fiyat Döngüsü Neye Bağlıdır?

  • Anasayfa
  • Site Fiyat Döngüsü Neye Bağlıdır?

Site Fiyatları Nelere Göre Belirlenir? Günümüzde Sitelerin Fiyatları?, Bedava Site Yapılır Mı?, Sadece Site Yapılması Yeterli Mi? Site Yapıldıktan Sonra Kapanma Söz Konusu Mu?,

Günümüzde herkesin hemen hemen ziyaret ettiği ve uğradığı yerlerin fiyatlarını merak ettin mi?

Site Fiyatları Nelere Göre Belirlenir?

Siteler yazılan kodlar yardımı ile yapılmaktadır. Sitelerin fiyatları sizin projelere göre değişiklik göstere bilmektedir. Sitenin sade olması elbette fiyatın düşük olmasını elbette etkisi olur. Sitenizin daha çok işlevleri olursa fiyat bir o kadar artmaktadır. Sitelerin fiyatları belirli değildir. Yazılımla uğraşan kişilerin veya bu işle ilgili firmaların fiyatları değişiklik göstere bilmektedir.

Günümüzde Sitelerin Fiyatları?

Günümüzde sitelerin yapılması için harcanan ücretler 1.700 – 2100 TL’dir. Sitenizin ekstra özellikler bu ücretin çoğalmasına neden olabilir. Site yapmakla uğraşan firmaların kişilere özel indirimler yapmaktadır.

Bedava Site Yapılır Mı?

Bedava sitelerin işlevi sadece kullanıcın tarayıcı üzerinde nasıl bir görünüm sağlamasını ve kullanıcının site üzerinde düşüncelerini ortaya çıkara bilmek için bedavaya yapılan siteler elbette vardır. Bedava sitelerin genellikle hiç bir işlevi yoktur kısaca.

Sadece Site Yapılması Yeterli Mi?

Tabiki de hayır sadece site yapmakla bitmiyor. Eğer ki siteniz için sunucu kullanmasanız bilgilerinizi belli bir kısmını kullana bilirsiniz. Her site için alan adı satın almanız ve sitenizde kullanmanız lazım bunları belirli bir sitelerden yıllık aylık şekilde satın alabilir veya kiralaya bilirsiniz.

Site Yapıldıktan Sonra Kapanma Söz Konusu Mu?

Site sizin ve hiçbir şekilde dosyaların bozulmama veya sitenin saldırı almaması ve çalınmaması durumunda kapanma söz konusu değildir. Sitenizin korunması için firmalar bulunmakta yardım alabilirsiniz. Sitenize yapılan saldırı sonucu zarar alırsanız mahkemeye başvura bilir ve siteye saldıran kişilerin bilgilerini çıkarta bilirsiniz. Bazı durumlarda sitenizin güncellenmesi gerekmektedir. Eğer ki yasal olarak yasak bir site iseniz T.C mahkemeleri tarafından kapatılabilirsiniz.