Smartlook ile Ziyaretçilerinizi İzleyin

  • Anasayfa
  • Smartlook ile Ziyaretçilerinizi İzleyin

Web sitenizi kendi görsel zevkinize ve kullanım alışkanlıklarınıza göre hazırlayıp yayına verdiğiniz. Peki herkes sitenizi sizin gibimi kullanıyor, iletişim bilgilerinizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi kolaylıkla bulabiliyor mı? Yazımda size bu soruların cevaplarını vereceğim.

Şimdi bu analizlerde bize yardımcı olacak Smartlook bahsedelim. Smartlook size verdiği kod sayesinde sitenize girin kullanıcıların ekran görüntülerini video olarak izlemenize olanak sağlar.

Ziyaretçileriniz Sitenizi Kullanmakta Sorun mu yaşıyor?

Web sitenizin veya e-ticaret sitesiniz de insanların alışkanlıklarını zorlayacak uygulamalar kullanmış olabilirsiniz. Web sitenize giren ziyaretçileri izleyin ve nelere de zorlanıyorlar analiz edin. Bu bir çeşit müşteri deneyimi testidir. Ama bunun için birçok insan ile anket yapmak zorun kalmazsınız size görmeniz gerekleri gösteren bir uygulama Smartlook.

Müşterim Neden Sipariş Vermiyor?

Müşterilerinizin sepetten sitenizi terk ettiğini Google analitcs ve benzeri uygulamalar ile analiz edebiliyoruz. Smartlook ile bunu neden yapıyorlar nerelerden rahatsız oluyorlar görebilirsiniz.

WordPress Sitenize Smartlook Kurun

Smartlook Türkçe olarakta hizmet veriyor kullanımı çok kolay. Öncelikle BURADAN bir hesap oluşturun. Kayıt sonunda size verdiği kodu temanızın header.php dosyasında kodunun üzerine yapıştırın ve dosyayı tekrar indirdiğiniz yere gönderin.

Ücretler

Smartlook size 100.000 sayfa gösterimi ve 1 gb ücretsiz bir kayıt alanı sunuyor bu yetersiz gelirse aylık 10, 16 ve 40 dolarlık paketler alarak hizmeti devam ettirebilirsiniz. Diğer paket özelliklerini BURADAN görebilirsiniz.

Demo

Aşağıdaki videoda benim kendi demo hesabımda bir video paylaşıyorum. Sitenizin kullanım deneyimleri arttırmak için beraber değerlendirelim bana ulaşmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.