Telefondan Bilgisayar Nasıl Kontrol Edilir

  • Anasayfa
  • Telefondan Bilgisayar Nasıl Kontrol Edilir

Telefonunuz bu teknoloji çağın en standart yöntem özelliği cihazının akıllı, android, ios ve windows 8 uyumlu olmasıyla bilgisayarınıza internet yöntemiyle ve bulut programı diğer entegre edilmiş veri akışı programıyla bilgisayarınıza erişim ve senkronize edilerek rahatlıkla bilgisayarınızı kontrol altına almış olursunuz. Telefon ile bilgisayarın program bilgileri nelerdir. Akıllı telefonunuza programı indirirken lisans uyumlu ve virüsü olmayan programlar tercih edilerek yükleme yapılır. Telefonunuza gelen mesaj yoluyla şifrenizi programınızı güvenlik koşullarıyla girilmesi hem bilgisayarınızın program altına alınan diğer olumsuz hataları önlemiş olur . Telefondan bilgisayara entegre nasıl sağlanır. aşka cihazlarla paylaşım halinde olup sistemdeki bütün içerikleri kontrol altına alabilirsiniz.

Telefon

Bağlantınız ip adresiniz muhakkak güncellemelere ve diğer hırsız virüslere karşı korumalı program getirilmelidir. Böylelikle telefonla bilgisayar ağzınızı daha rahat giriş potansiyeli sunmaktadır. Programın vermiş olduğu hizmet teknolojisiyle daha kaliteli ulaşım imkanı sağlar. Telefonundan ve bilgisayarınızdan göz arama teknolojisiyle ve dokunmatik ekran programı platformuyla bütün bilgileri son teknoloji program paketiyle analiz sağlayacak kontrollerinizi virüs bulaşmadan gözü kapalı bir hizmet vermektedir. Bilgisayarınızda uzak kumanda sağlayıp, sisteme sizden başka kimseye girmesine izin kabul etmemektedir.

Bilgisayarınızın diğer aksesuar ve opsiyon özelliklerini hakimiyet kurarak optik mouse özelliğinden de yararlanabiliriz. Telefonla bilgisayarın kontrolünde güvenlik ağı nasıl kullanılır Windows xp işletim sistemiyle android işlemci telefon ile bilgisayarınızı entegre edip uygulamayı on beş dakikada içinde indirip, güvenlik açısından en az altı en ve en fazla on iki haneli şifre oluşturularak, sistemin intel duo44 lisanslı işletim sistemine ve orijinal olmasına dikkat edilmelidir. Şifrenizi ve güvenlik panelindeki göz tarama işlemini kimseyle paylaşmayınız. Şifrenizi ve güvenlik kelimenizi mutlaka en az iki ayda bir değiştirilmelidir. Virüs Hırsızlarına karşı önlem almış olursunuz.