Tüm Kredi Kartlarının Geçerli Olduğu Büyük Alışveriş Siteleri

  • Anasayfa
  • Tüm Kredi Kartlarının Geçerli Olduğu Büyük Alışveriş Siteleri

Kredi kartlarının hayatın olağan akışı içerisinde kullanılmadığı alanlar artık yok denecek kadar az seviyelere indi. Avm’lerde dolaşıp vakit kaybetmektense aynı ürünlerden alınabilecek mağazaların alışveriş sitelerini de bulmak mümkün. Ayrıca ücretsiz kargo seçeneği ve değiştirme fırsatı da sunuluyor. Bünyesinde birçok markayı barındıran bu sitelerden tüm kredi kartlarıyla alışveriş yapılabilenler şunlardır:

N11

Bu site bünyesinde sayısız marka ve ürünü barındırmasının yanı sıra ücretsiz kargo fırsatları ve kredi kartı ile alınmasının neticesinde taksit fırsatlarını da sunuyor. Ayrıca beğenilmeyen ürünlerin yasal süre içerisinde iade edilmesini sağlıyor. Müşteri ürünü kargodan çıkarıp beğendiğinin onayını vermeden ürünün bedeli satıcıya aktarılmıyor. En güvenilir siteler arasında gösterilen N11.com’un bu övgüyü sonuna kadar hak etmesinin en önemli sebeplerinden birisi tüm kredi kartlarının geçerli olması. Ayrıca bu kartlarla yapılan satışlara ekstra puan vermesi de N11’i vazgeçilmez kılan nedenler arasında sayılabilir.

GİTTİ GİDİYOR

N11.com’a göre daha köklü bir geçmişe sahip sitede akla gelebilecek her şeyle ilgili satılan ürünleri bulmak mümkün. Ürünlerle ilgili geniş bilgiler verilen sitede, tüketicinin lehine olabilecek her detay düşünülmüş durumda. Tüketici satıcıya soru sorarak ürünler ile ilgili kafasına takılan ve merak ettiği her detayı öğrenip ürünü ona göre alıyor. Bu da karşılıklı güveni güçlendirip satıcı-alıcı ilişkisini pekiştiriyor. Gitti gidiyor sitesini vazgeçilmez kılan en önemli özellik de tüm kredi kartlarıyla alım yapılabiliyor olmasıdır.

Tüm kartların tüketici bilgilerini girerek istenildiği kadar ürün satın alınabiliyor. Sektörün bu iki dev sitesinin haricinde yine tüm kredi kartlarının kullanıldığı siteler de mevcut. Onlardan bazıları belirtilmek gerekirse Hepsi Burada, Trendyol, Morhipo ve Markafoni siteleri sayılabilir. Bu sitelerde de birçok ürün bulunmasına rağmen n11 ve gitti gidiyor sitelerindeki rahatlığı ve güveni vermediği de bir gerçektir.