Uzaktan Bilgisayara Bağlanmanın En Kolay Yolu AMMYY

  • Anasayfa
  • Uzaktan Bilgisayara Bağlanmanın En Kolay Yolu AMMYY

Merhabalar arkadaşlar yakın zaman zor bir durumda imdat dedim zaman karşıma çıkan bir programdan bahsedeceğim size.

Sadece 652 KB büyüklükte olan AMMYY isimli program uzaktan bilgisayarlar arasında erişimi sağlayan bir program. Çok kullanışlı bir yazılım programı bilgisayarınıza indirdiğinizde, her bilgisayara ayrı bir ID numarası veriyor. Bilgisayara bağlanmak içi bu numarayı bilmek yetmiyorAmmyy karşı tarafın onaylaması da gerekli. Ayrıca isterseniz bilgisayara sürekli arkaplanda açık kalacak Ammyy Admin hizmetini yükleyebiliyorsunuz. Bunun faydası karşı tarafın onayını almaya gerek kalmadan bilgisayara erişmeyi mümkün kılması. Bu durumda erişim numarasını bilen herkesin bilgisayarı yönetebileceğini unutmayın.

Ayrıca program Türkçe olması da tadından yemez oluyor. Programı indirdikten sonra bağlanmak istediğiniz bilgisayar kullanıcısı başlat butonuna basmalı sizde operatör kısmına tıklayıp ID numarasını girerek bağlan kısmına tıklayarak açılan yeni pencereden karşı tarafın bilgisayarını görebilirsiniz. İndirme linkini aşağıda veriyorum şimdiden kolay gelsin.

http://www.ammyy.com/tr/

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.