WooCommerce 2.3 İle Gelen Yenilikler

  • Anasayfa
  • WooCommerce 2.3 İle Gelen Yenilikler

Piyasadaki en gelişmiş wordpress e-ticaret eklentisi WooCommerce  ön yüz ve arka planda iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. 2.3 güncellemesinde WordPress’in standart temalarına uyum sağlayacak şekilde görsel iyileştirmeler yapıldı. WooCommerce özellikle sepet ve ödeme sayfasında bazı görsel kaymalar vardı. Bunlarda daha kullanışlı hale getirildi.

En önemli güncelleme, gelecekte crm ve mobil uygulamaları daha kolay geliştirmemize yardımcı olacak web kancalarında yapılmış. Yeni web kancaları özelliği ile kupon oluşturuldu, kupon güncellendi, kupon silindi, müşteri oluşturuldu, müşteri güncellendi, müşteri silindi, sipariş oluşturuldu, sipariş güncellendi, sipariş silindi, ürün oluşturuldu, ürün güncellendi, ürün silindi gibi eylemlere göre çıktı alabiliyorsunuz.

woocommerce-web-kancalari

Buton Renklerini Değiştirme

WooThemes ekibinin WooCommerce eklentisi için geliştirdiği, buton renklerini güncelleme için yayınlanan WooCommerce Colors eklentisini buradan indirebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Hvyy36FOiTA

Geliştirilmiş Raporlar

Satış raporları artık net ve brüt tutarları gösterme yeteğine sahip.. Ayrıca raporlara bir yazıcı biçem sayfasıyla birlikte para iadeleri için ekstra veri ekledi.

Geliştirilmiş Simplify Ağ Geçidi

PCI uyumlu bir ortak ödeme platformu olan Simplify Commerce Ağ Geçidi (ABD’de mevcut) artık Ortak Ödemeleri destekliyor.

E-Posta Şablon İyileştirmeleri

E-posta özelleştirmesini daha basit hale getirmek için bu sürüm içinde bir CSS Inliner eklendi. Bazı yeni şablon dosyaları, e-postaları tasarlamak için bazı ek kancalar eklendi.

Basitleştirilmiş Kupon Sistemi

İndirimlerin hiç bir şekilde vergilere uygulanmadığından emin olmak için kupon sistemini basitleştirildi, ayrıca vergi içeren indirimli ürünler için desteği geliştirildi.