WooCommerce İle Altın Satışı Yapmak

  • Anasayfa
  • WooCommerce İle Altın Satışı Yapmak

Son zamanlarda altın piyasasındaki sert dalgalanmalar ile web sitelerinden yapılan altın satışlarında ciddi zararlar yapılıyor. WordPress WooCommerce alt yapılı sitelerde bu kayıpları engellemek için anlık olarak piyasalarda altın bilgilerinizi alabileceğiniz bir eklenti geliştirdik.

Eklenti Nasıl Çalışıyor 

Eklenti ürünlerinizi eklerken 14, 18, 22, 24 ayar olarak ürüne özel altın ayarınızı seçiyorsunuz, daha sonra bu üründe kaç gram altın kullandıysanız bu gramaşı giriyorsunuz. Üründe altın fiyatına ek olarak bir işçilik fiyatı girmeniz gerekirse isterse seçtiğiniz altın ayarında gram olarak istersenizde çıkacak fiyata yüzde olarak belirleye biliyorsunuz.

Örnek 1: Bir yüzük satışı yapacaksınız yüzükten 24 ayarında  2,5 gram altın kullandığınız bunada 1 gram işçilik ücreti ekliyorsunuz ürünün satıldığı anda 24 ayar satış fiyatı 526.00 ₺ diyelim bu ürünün fiyatı 1.841 ₺ olarak satışta görünecektir.

Örnek 2: Yine bir yüzün satışı yaptığınızı varsayalım 24 ayar 2,5 gram altın kullanın bu üründe işçilik olarak %10 oranında bir ücret koyalım 24 gram altın fiyatımız yine 526.00 ₺ olsun. Buradada fiyat  2,5 gram altın 1.315 ₺ %10 işçilik ücretiniz de 131.5 ₺ dir toplamda bu ürün 1.446 ₺ den satışta görünecektir.

Altın Verilerinizi Nereden Alıyoruz.

Verileri isteğinize göre genelpara.com veya haremaltin.com dan alabilirsiniz bu ayarı panelden kolayca yapabiliyorsunuz.

Veri Güncelleme Sıklığı

Verilerinizi seçeceğiniz kaynaktan 5 dakika, 10 dakika, 30 dakika ve bir saat olarak ayarlayabilirsiniz. 

Demo İçin Tıklayınız

Eklentiyi Satın Almak İçin Tıklayınız

Görsel Gallerisi