WooCommerce Seçmek İçin 5 Neden

  • Anasayfa
  • WooCommerce Seçmek İçin 5 Neden

Yıllardan beri WordPress açık kaynak yazılımını blog, kurumsal siteler, portal vb gibi projelerimizde kullanıyoruz. Son birkaç yıldır da, WooThemes ekibi tarafından geliştirilen wordpress e-ticaret eklentisi WooCommerce ile sitelerimizden online satışta yapabiliyoruz. WooCommerce indirme şuanda 7 milyon üzerinde. Aktif olarak satış yapılan e-ticaret sitelerinin %24’nün alt yapısında WooCommerce var. Peki şirketiniz için neden WooCommerce kullanmalısınız.

woocommerce-secmek-icin-5-neden

Geliştirilebilir Tasarım: WooCommerce için themeforest.net vb sitelerde binlerce tema var. Fiyatları da 20$ ila 60$ arasından değişiyor. Bu temaların hemen hepsi, mobil uyumlu tasarımlar, kendinize en uygun tasarımı seçerek sitenize kolayca yükleyebilirsiniz. Türkçe destekli tema tasarımları da var bunları da wpmod.com sitesinde üzerinden bulabilirsiniz. Basit bir görsel isteyen kullanıcılar için yine ücretsiz temaları piyasada bulmak mümkün.

Veri Toplama: WooCommerce bu 7 milyon kullanıcıdan otomatik olarak müşteri deneyimlerini toparlar ve bu verilerden yola çıkarak yeni sürümlerde eklentiyi daha da geliştiriyor.

Kolay Kullanım: Kurulumlar ve ayarlamalar yapıldıktan sonra WooCommerce yönetici paneli ofis programlarını kullanabilen bir bilgisayar kullanıcı kolaylıkla kullanabilir.

Geliştirme: WordPress’te olduğu gibi WooCommerce içinde piyasada binlerce eklenti var, iyi bir uygulayıcı ile e-ticaret sitenizi kendi ihtiyaçlarınıza göre geliştirebilirsiniz. WooCommerce ile ilgili yeni dikkat çeken eklentiler ve uygulamaları bende bloğumda paylaşmaya çalışıyorum.

Güvenlik: WordPress ve WooCommerce sürümlerinizi düzenli olarak günceller, sitede kullandığınız şifrelerin güvenliğin de emin olduğunuz sürece web sitenizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Onlarca WooCommerce e-ticaret alt yapısında çalışan bir tasarımcı olarak, küçük büyük tüm işletmeler güvenle kullanabilirler.

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.