WooCommerce Uzmanı

WooCommerce, ücretsiz ve açık kaynaklı bir e-ticaret platformu olan WordPress için bir eklentidir. WordPress.org deposunda 20 milyondan fazla kez indirildi.

WooCommerce, ürün özelleştirme, sipariş yönetimi, raporlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çoğu e-ticaret çözümünde bulmayı umduğunuz çok çeşitli özellikler ve işlevler sunar.

WooCommerce Neden Bu Kadar Güçlü ve Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Alıcılar mağazalarımızdan mal ve hizmet satın alırlar. Dijital pazarlama çağında, kulaktan kulağa satışları artırmak için en güçlü araçlardan biri!

Ürün ve hizmetleri çevrimiçi olarak satmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, ancak piyasadaki tüm farklı e-ticaret platformlarında gezinmek de zor olabilir. Neyse ki, WordPress’in WooCommerce’de harika bir çözümü var.

Daha Fazla Dönüşüm için Ürün Sayfanızı Nasıl Optimize Edebilirsiniz?

Ürün sayfasını iyileştirmek, dönüşüm oranlarını artırmanın en iyi yollarından biridir. ConversionXL gibi birçok e-ticaret platformundan elde edilen veriler, daha fazla bilgiye, daha iyi ürün fotoğraflarına ve tutarlı açıklamalara sahip ürünlerin daha fazla satışa yol açacağını gösteriyor.

Dönüşüm oranlarınızı iyileştirmenin birçok farklı yolu vardır. Bunlardan bazıları aşağıda belirtilmiştir:

– Ürün başlığınıza ve açıklamanıza uygun anahtar kelimeleri eklemek.

– Mobil alışveriş yapanlar için görsellerinizi özelleştirme – Fiyatlandırma katmanlarını kullanarak fiyat şeffaflığını artırma – Alışveriş yapanların diğer insanların satın almadan önce ne düşündüklerini bilmeleri için web sitenizdeki her bir ürün hakkında müşteri incelemeleri gösterme

Bu 5 Stratejiyle Müşterilerinizin Daha Fazlası İçin Geri Gelmesini Nasıl Sağlayabilirsiniz?

Müşteri her zaman herhangi bir şirketin kalbinde yer alır ve sadakatlerini sürdürmek ve daha fazlası için geri gelmelerini sağlamak için işverenlerin uygulayabileceği birkaç farklı strateji vardır.

Müşterilerinizin Geri Gelmesini Sağlayacak 5 Strateji:

1. Mesajlarınızı özelleştirin

2. VIP müşterilere özel fırsatlar sunun

3. Arkadaşlarını veya aile üyelerini tavsiye edenlere ürünleriniz veya hizmetleriniz için tavsiyeler veya indirimler için ödüller sunun

4. Doğum günlerini hatırla

5. Müşterinizin hikayelerini yayınlayın

Bir WordPress Geliştiricisi veya Tasarımcısı ile Çalışmak – Bilmeniz Gerekenler!

Web siteleri genellikle masaüstü bilgisayarlarda kullanılacağı varsayımıyla tasarlanır ve geliştirilir. Giderek daha fazla web trafiğinin mobil cihazlardan geldiği ortaya çıkıyor, bu da sitenizin artık çeşitli ekran boyutlarına yanıt vermesi gerektiği anlamına geliyor.

WordPress geliştiricilerinin işe yaradığı yer burasıdır. Birisi web sitenizi nerede görüntüliyor olursa olsun, web sitenizin iyi görünmesini sağlamak için sizinle birlikte çalışabilirler.