WooCommerce Varyasyonsuz Ürün Eşleştirme

  • Anasayfa
  • WooCommerce Varyasyonsuz Ürün Eşleştirme

Bildiğiniz gibi wordpress e-ticaret eklentisi woocommerce bir ürünün birden fazla renk seçeneği nitelikler (varyasyonlar) kullanarak yapıyoruz. Bir ürünün 5 farklı renk fonksiyonu var ise ürünü tek bir stok kodu ve diğer bilgileri tek bir kez girerek varyasyonlar kısmında da o ürünün birden fazla rengini ekleyebiliyorsunuz.

Çok fazla ürün olan ve host özelliklerinizin düşük olduğu sunucularda varyasyonlar ile çalışmak can sıkıcı olabiliyor. ayrıca tek tek ürün eklemekten daha yorucu bir işlem. 

Bu Eklenti Ne İşe Yarar ?

Bu eklenti ile aynı barkod numaralı ürünlerinizi aşağıdaki görselde gösterdiğim gibi sepete ekle butonun üzerinde gösterebilirsiniz. Barkod numarasının yanı sıra ihtiyaca göre çapraz ürünlere eklediğiniz ürünlerinizide bu şekilde gösterebilirsiniz.

Sitemde Nasıl Gözükür?

Eklentiyi kullanmaya başladıktan sonra eklentiniz aşağıdaki gibi görünecektir.

Bu Bana Ne Kazandırır?

Bu eklenti ile müşterileriniz ürünlerinizi inceler iken diğer ürünlere tıklamaya daha kolay teşvik edersiniz. Müşteri ürünlerin görsellerine bakarak hızlıca geçiş yapabilir kendisi için en doğru ürünü seçip satın alma işlemi yapacaktır. Bu gezinti sırasında ben sayfa içi tıklama oranlarınız, sitede kalma oranlarınız artacaktır. Müşteriniz en doğru ürüne karar vereceği için kargo iade oranlarınız da ciddi bir düşüş olacağını düşünüyorum.

Ürünlerinizi site içerisine aktarırken kullanacağınız uygulamalar ile daha kolay ve sağlama yapabileceğiniz bir yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Temin Ederim?

Eklentiyi bu linkten satın alabilirsiniz. Bu eklentide kendi pazarlama ihtiyaçlarınıza uygun bir geliştirme talep ederseniz Telif sayfasından benim ile iletişime geçebilirsiniz.