WordPress Danışmanlığı Nedir?

  • Anasayfa
  • WordPress Danışmanlığı Nedir?

WordPress danışmanlığı, bir müşteriye WordPress web sitelerini yüklemelerine, özelleştirmelerine, yönetmelerine ve sorunlarını gidermelerine yardımcı olmak için profesyonel hizmetler sağlama sürecidir.

Teknik ve SEO uzmanları gibi farklı WordPress danışmanları vardır. Teknik kişiler, herhangi bir temayı veya eklentiyi yükleme ve/veya yönetme konusunda yardım sağlayabilir. SEO uzmanları, sitenin arama motoru görünürlüğü için nasıl optimize edileceği konusunda yardım sunabilir.

Neden WordPress Danışmanlığını Düşünmelisiniz?

İşletmenizde veya web sitenizde yardıma mı ihtiyacınız var? WordPress danışmanlığı ile çalışma zamanı. Diğer yardım alma yollarına kıyasla birçok avantajı vardır.

Tek bir aramayla, özel sorununuz ve nasıl düzeltileceği konusunda özel tavsiyeler alabilirsiniz. Görüntülü sohbet yoluyla sertifikalı bir WordPress uzmanıyla bağlantı kurabilecek ve daha doğru uzaktan yardım için ekranınızı paylaşabileceksiniz. Uzman, işletme sahibiyle uzaktan çalışacak ve görevi, kişisel danışmanlık hizmetlerinin ofislerinden yapabileceğinden daha hızlı tamamlayacaktır.

WordPress Danışmanının Maliyeti Ne Kadardır?

WordPress danışmanlarının hem sabit hem de saatlik ücretleri vardır. Farklı WordPress karmaşıklığı seviyeleri için farklı paketler sunarlar.

WordPress Danışmanları genellikle hizmetleri için sabit ücretler sağlar, ancak bazen saat başına bazı ücretler vardır. Ayrıca müşterinin ihtiyaçlarına uygun çeşitli paketler sunarlar. Paket, WordPress web sitesinin ne kadar karmaşık olduğuna ve projeyi tamamlamanın kaç saat süreceğini tahmin ettiklerine göre değişir.

Bütçenizi Kontrol Altında Tutmak için WordPress Danışmanı Fiyatlandırma Stratejileri

WordPress, web siteleri oluşturmak için çok popüler bir CMS’dir. Aynı zamanda, oradaki en ucuz seçeneklerden biridir, bu yüzden küçük işletmeler arasında bu kadar popülerdir. Ancak, bu ucuz fiyat sonsuza kadar sürmez. Web sitenize yeni özellikler ve eklentiler ekledikçe maliyetler artacaktır.

Web tasarım bütçeniz, projenin karmaşıklığına ve neye ihtiyacınız olduğuna bağlıdır. Harcanan zamana ve verilen hizmetlere bağlı olarak 500 ila 30.000 ABD Doları + USD arasında herhangi bir yere mal olabilir.

Proje İhtiyaçlarınız İçin En İyi WordPress Danışmanını Nasıl Seçersiniz?

WordPress’in yükselişi ile birçok kişi potansiyelini keşfetmeye başladı. Bu nedenle WP web siteleri küçük işletmeler için popüler bir seçim haline geliyor.

Ancak, bir tasarımcıyı işe almadan önce hepsinin beceri ve fiyat açısından eşit olmadığını bilmelisiniz. Bu nedenle, deneyimsiz bir tasarımcıya takılıp kalmaktan veya premium bir tasarımcıya çok fazla ödeme yapmaktan kaçınmak için, proje ihtiyaçlarınız için en iyi WordPress danışmanını nasıl seçeceğinize dair bazı ipuçları burada.

Bir WordPress uzmanı bulun: İyi bir WordPress uzmanı yalnızca teknik olarak sağlam olmakla kalmaz, aynı zamanda harika tasarım becerileri ve iyi müşteri hizmetleri sunar.

Serbest çalışanlar ve ajanslar arasındaki farkı bilin: Ajanslar, tasarım ve geliştirmenin farklı aşamalarına odaklanmış ekipleri olduğu için daha fazla istikrar sunar, bu da zaman çizelgeleri ve maliyetler söz konusu olduğunda daha az belirsizlik anlamına gelir.

Bir WordPress projesine başlamak istiyorsanız benimle iletişime geçin neler yapabiliriz bakalım.