WordPress İçin En İyi Canlı Destek Eklentisi

  • Anasayfa
  • WordPress İçin En İyi Canlı Destek Eklentisi

Sitenize giren ziyaretçileri müşteriye çevirmek için en etkili yollardan birisi sitenize canlı destek sistemi eklemek. Bende alışveriş yaptığım sitelerde hızlı destek için gözüm hep canlı destek tabını arar.

Site sahipleri bu sistemi kullanmak için sürekli bilgisayar başında olması gereken sistemler mevcut. Şimdi size tüm platformlardan destek verebileceğiniz tawk.to kurulumunu be kullanımını anlatmaya çalışacağım.

tawk.to Kayıt

Öncelikle bu linkten bir hesap oluşturun. Birden çok kişiye hesap açabilir aynı anda destek verebilirsiniz. Ayrıca birden çok site kullanan kullanıcılar içinde aynı hesap ile tek ekrandan destek verebilirsiniz.

WordPress tawk.to Kurulumu

tawk.to kurulumu oldukça basittir kayıt olduktan sonra size verilen kodu sitenizin footer kısmına koyarak veya wordpress.org’da bu eklenti ile hesap bilgileriniz ile giriş yaparak canlı destek tabını sitenizde gösterebilirsiniz.

tawk.to Masaüstü Programı

Sistemi bilgisayarınıza kurarak ofiste bilgisayarınız açar açmaz programı otomatik çalıştırabilirsiniz. Windows cihazlar için bu linkten Mac cihazlar içinde bu linkten indirebilirsiniz.

Mobil Cihazlar İçin tawk.to

Dışarıda olduğunuz zamanlarda da destek sistemini kullanmak isterseniz android cihazlar için bu linkten İphone cihazlar için bu linkten indirebilirsiniz.

Eklenti kurulum ve destek için bana ulaşabilirsiniz.

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.