WordPress Uzmanı

Yaklaşık on yıldır WordPress uzmanı olarak çalışıyorum. Tüm işlerimi WordPress üzerine kurgulayıp tema ve eklentiler geliştiriyorum. WordPress e-ticaret, portal, kurumsal uygulamalar, içerik yönetim sistemi olarak bana ve müşterilerime istediğimiz her şeyi veriyor. Dünya üzerindeki her 4 siteden birisinin WordPress olmasının da bir den fazla sebebi var. Bu sebeplerden bir ka. tanesi size açıklım.

WordPress Sadece Blog Değildir

İyi bir WordPress uzamanı ile basit bir blogtan, çevrim içi bir e-ticaret sitesine, kariyer odaklı bir portal dan, müşteri takip sistemli kurumsal web sitesine kadar her şey yapılabilir, bu açık kaynak kodlar ile. Bir kobinin de plazalarda toplantı yapan firmalara da eşlik edebilecek bir platformdur.

Wordpress Uzmanı

Destek Hep Üzerinizde WordPress Uzmanı

On milyondan fazla kullanıcı ve kullanıcılardan alınan veriler ile binlerce geliştirici tarafından geliştirilen bir sistemdir WordPress. Ücretli ve ücretsiz sürekli büyüyen bir eklenti kitaplığına sahiptir. Neye ihtiyacınız varsa birileri mutlaka bunu sizin için yapmıştır.

WordPress ve Arama Motorları

WordPress Google, Yahoo gibi arama motorlarının örümcekleri tarafından taranması kolaydır. Sosyal paylaşım siteleri ile birebir entegreli çalışabilir. Müşterilerinizin size ulaşmasını iyi bir WordPress uzamanı ile kolayca sağalabilirsiniz.

WordPress İstikrarlıdır

Bazı içerik yönetim sistemlerinin aksine WordPress ve ekibinin çok istikrarlı bir çalışması vardır. Piyasadaki diğer sistemlere göre çok güvenlidir. Güçlü şifreler seçip, güncellemeleri zamanında yaptığınızda tüm tehlikelerin önüne geçebilirsiniz. Ya da bu işi yapması için bir WordPress uzmanı ile çalışabilirsiniz.

WordPress Mobil Uyumluluk

Dünya genelinde web trafiğinin yarısından fazla mobil cihazlar ile yapılmaktadır. WordPress tema tasarımcıları son tasarım trendleri ve teknolojileri ile temalarını hazırlamaktadır. Hem masa üstü hem de mobilde sorunuz olarak sitenizi gösterebilirsiniz.

Popüler

WordPress’in arkasındaki dev kalkınma topluluğu gün geçtikçe büyümekte olan bu sistemi gelecek yıllara aktarmaya devam edecektir.

Kullanıcı Dostu

Hangi sistem kullanılırsa kullanılsın web sitesi yapılıp bırakılacak bir yapı değildir. Her geçen gün yeni teknolojilere ayak uydurmak için güncelleme ve geliştirmelere ihtiyaç duyacaksınız. Basit içerik yönetim sistemi ile sitenizde yapacağınız içerik güncellemelerini kendiniz yapabilir zaman kaybı ve gereksiz ödemek zorunda kalmazsınız.

İyi bir WordPress uzamanı ile çalışmak ve aklınızdaki projeyi WordPress le hayata geçirmek için benimle iletişime geçebilirsiniz.