WordPress WooCommerce Dil Eklentisi WPML

  • Anasayfa
  • WordPress WooCommerce Dil Eklentisi WPML

Piyasada birçok dil eklentisi var. Kimisi ücretli, kimisi ücretsiz satılmakta. Dil eklentisi wordpress için biraz sıkıntılı bir iş eklentiler, temalar, özel alanlar işin içine girince tüm bu alanları çevirecek piyasada tek bir eklenti var Wpml.

WPML Tanıtım Videosu

Wpml Eklentisini Satın Almak İçin Tıklayınız. Eklentiyi aldığınızda WordPress ile sorunsuz çalışmakta WooCommerce için ise birkaç yama eklemeniz gerek. Yamalar için herhangi ücret ödemenize gerek yok. Temanın dil dosyasını çevirebilir, tema ayarları gibi tema yapımcısı tarafından oluşturulmuş alanlarıda tüm dillerde düzenleme yapabiliyorsunuz.

Dilerseniz sitenize giren ziyaretçinin tarayıcısına diline göre web sitenize giriş yaptığında otomatik yönlendirme yaptırabilirsiniz. Eklenti lisansı sistemi ile çalışmakta. Tüm projelerimde bu eklentiyi kullandığım için satış hakkını da aldım web sitem üzerinden benimle iletişime geçip eklentiyi satın alabilirsiniz. Gün içerisinde size domainize özel lisansı gönderilir.

Eklenti Kullanımı

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.