Web Tasarım

Herhangi bir kurumun faaliyet alanlarını ulusal ve ulusal arası ortamlarda ayrıntılı olarak online yayın yapmaya olanak sağlayan sistemlere web sitesi ve bu sitemin en başından sona kadar geçen sürece de web tasarım nedir.

Video, ses kaydı, fotoğraf ve metin gibi görsel araçların bir araya gelmesi ile oluşan internet ağına da web sitesi nedir.

Web sitelerinde firmalar ziyaretçilerini bilgilendirmek için, ürünlerini, fiyat ve teknik özelliklerini, ürünlerini daha anlamlandırmak için video ve resimlerini yükleyebilirler. Bu sayede ziyaretçileri ile kısa sürede bire bir etkileşim de bulunurlar.

Son yıllarda tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında, firmalar için internet üzerinden online mağaza gibi yazılımlarda yazılmakta. Bu sayede firmalar ürünlerinin tüm bilgilerini siteye yükleyip satışını gerçekleştirebiliyor. Ödeme araçları olarak paypal, payu, banka havalesi ve sanal pos sistemleri kullanıla biliniyor.

İnternette deki yerinizi almak için bana ulaşabilir, web tasarım fiyatları ve diğer ihtiyaçlarınıza çözümler getirebilirim.