Yeni Projemiz wpmod.com

wpmod

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız wordpress e-ticaret sitenizi yayına koyduk. Güzel bir ekip ile 4 aydır üzerinde çalışıyorduk. WordPress woocommerce eklentisi ile professional e- ticaret paketleri oluşturduk isterseniz kendi hostunuzda isterseniz Wpmod sunucularında ssl ve sanal pos hizmetleri ile birlikte kullanabiliyorsunuz. Ayrıca woocmmerce sisteminin kendi üzerinde gelen standart ödeme yöntemleri de mevcut onları da BU linkten incelebilirsiniz. Yakın bir zamanda bu sisteme üzerinde çalıştığımız crm yapısını da dahil etmek istiyoruz. Müşterilerinizi, siparişlerinizi stok ve muhasebe verilerinizi kontrol edebileceğiniz wordpress alt yapısı ile birebir uyumlu çalışan bir masa üstü yazılımı.

Web sitemizde göreceğiniz üzere sadece e-ticaret değil kurumsal, blog, portal video, haber temaları da hazırlamaktayız her ay sitemize 2 yeni tema eklenecektir.

Ayrıca kişiye özel tasarım ve uyguluma hizmeti de vermekteyiz.

Şimdi Teklif Alın
Şimdi Teklif Alın

Projeniz ile ilgili veya web sitenizde takıldığınız alanlar ile ilgili şimdi teklif alın

WordPress ve WooCommerce Eklentilerim
Eklentilerim

WordPress ve WooCommerce İçin Hazırlamış olduğum Eklentiler

Şimdi Teklif Alın

Web tasarım, yazılım, mobil uygulama veya masa üstü program ihtiyaçlarınız için bana proje detaylarınızı gönderin. 24 saat içerisinde size detaylı teklif göndereyim.